قوانین و مقررات
به صفحه شرایط سایت خوش آمدید... لطفا آنها را به طور کامل بخوانید

قوانین و شرایط استفاده از خدمات

آپلود گیرلز یک آپلود سنتر با سیستم کسب درآمد به منظور به اشتراک گذاری فایل می باشد .
مسئولیت کلیه ی فایلهای نگهداری شده و به اشتراک گذاری شده بر عهده ی کاربر آن فایل بوده و آپلود گیرلز هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
هرگونه استفاده از سرویسهای سایت منوط به پذیرش کامل قوانین زیر است .آپلودسنتر آپلود بوی این حق را برای خود محفوظ می دارد تا با یا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی را تغییر دهد ، لذا اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می باشد . آخرین ویرایش قوانین همواره در وبسایت آپلود گیرلز قابل مشاهده است.
در صورت هرگونه استفاده ی غیر مجاز ، آپلود بوی میتواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید که این برخورد میتواند شامل حذف فایلها یا انسداد حساب کاربری خاطی ، با یا بدون اخطار قبلی ، باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی برای آپلود گیرلز محفوظ میباشد.


شرایط عمومی

هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می باشد
در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل آپلود گیرلز اعم از اعتصاب عمومی ، آتش سوزی صاعقه ، حملات هکری ، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای آپلود گیرلز با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد ، مسئولیتی متوجه آپلود گیرلز نخواهد بود .
آپلود بوی تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران بکار می بندد ، اما کلیه کاربران آپلودر موظفند از اطلاعات آپلودشده خود نسخه پشتیبان داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه آپلود گیرلز نخواهد بود .
استفاده اشتراکی از یک حساب کاربری غیرمجاز می باشد .
هرگونه سوء استفاده از فضای ارائه شده به کاربران در جهت انجام فعالیتهای اشتراک گذاری غیرقانونی و ناخواسته بر روی دستگاه ها کاربران دانلودر بدون اذن و درخواسته آنها خلاف قوانین و کاربر متخلف با مسدودسازی حساب و حذف فایل برخورد خواهد شد .


قوانین مربوط به آپلود فایل

آپلود هرگونه فایلی که به هر نحو با قوانین جمهوری اسلامی ایران یا قوانین بین المللی مغایرت داشته باشد ، غیر مجاز است.
آپلود هرگونه فایل دارای محتوای غیر انسانی و یا غیراخلاقی به شدت ممنوع است.
هرگونه استفاده ی غیر مجاز از آپلود گیرلز که در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه قرار بگیرد ممنوع است.
آپلود هرگونه فایلی یا هرگونه استفاده از سایت که به هر نحوی سرویس دهی یا امنیت سایت یا کاربران سایت را به مخاطره بیاندازد ممنوع است.
آپلود گیرلز ، یک سایت بین المللی و تابع قوانین بین المللی است لذا در صورت دریافت ابیوز یا اخطار کپی رایت از سمت مالکین فایل ، فایل حذف یا دانلود آن از کشور مربوطه غیر فعال میشود.


اشتراک گذاری

در صورتی که فایلهایتان را به اشتراک نمیگذارید و فقط برای دانلود محدود توسط خود یا دوستانتان یا برای استفاده ی شخصی بارگزاری شده ، باید از اشتراک "حساب شخصی" استفاده کنید.
قیمت انواع دیگر اشتراک بر اساس به اشتراک گذاری فایلها توسط شما تنظیم شده است. مبلغ پایین اشتراک های آپلود گیرلز با توجه به افزایش بازدید کنندگان سایت و شراکت ما در سود تبلیغات جبران میشود. بنابر این اگر از سایر حسابها استفاده ی شخصی کنید باعث ضرر ما است و این موضوع ممنوع است و تنها در اشتراک "شخصی" که قیمت بالاتری دارد مجاز است.
تعریف استفاده شخصی: اگر میانگین ترافیک دانلود از فایلهای شما کمتر از 5 برابر حجم مصرفی آن در یک بازه ی 3 ماهه باشد.
آپلود گیرلز نسبت به این مورد تا زمانی که به صورت جدی توسط فردی مورد سو استفاده قرار نگیرد چشم پوشی خواهد کرد. بنابر این فایلهای خود را با خیال آسوده آپلود کنید و حتما به طرز صحیح اشتراک بگذارید.


خط‌مشی رازداری

حفظ حریم شخصی کاربران برای ما با اهمیت بالایی روبرو است. ما متوجه هستیم که اطلاعات شخصی شما مهم است و کلیه ی تلاش خود را در جهت امنیت آن به کار میبندیم. کلیه ی اطلاعات شخصی شما نزد آپلود گیرلز محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص غیر مجاز قرار نمیگیرد.


قوانین مرتبط با کسب درآمد

۱. پرداخت های ریالی "دوشنبه" هر هفته به حساب کاربرانی که تا شنبه شب همان هفته درخواست دریافت وجه داده باشند واریز میگردد.
۲. جهت دریافت درآمد میبایست شماره شبا و نام و فرم تایید هویت موجود در صفحه ی درخواست درآمد تکمیل و تایید شده باشد.
۳. مینیمم سقف پرداخت ۵ دلار می باشد .درحال حاظر قیمت دلار ۳۲۵۰ تومان محاسبه میگردد.
۴. پرداختهای ریالی به شماره شبای شما در ایران پرداخت میگردد. برای کاربران با بازدید و دانلود ایرانی فقط به صورت ریالی پرداخت انجام خواهد شد اما کاربرانی که فقط بازدید خارجی دارند می توانند درآمد خود را با پیپال و وبمانی دریافت کنند.
۵. هرگونه تقلب یا تلاش برای تقلب در سیستم ، آپلود فایل غیر مجاز ، هرگونه عمل غیر قانونی برای کسب درآمد یا اختلال در فعالیت سایت غیرمجاز بوده و باعث غیرفعال شدن اکانت خواهد شد و حذف فایل و درآمد کاربر میشود.
۶. میزان درآمد روزانه از هر آی پی در هر روز به میزان ۰.۰۳ (سه صدم) دلار میباشد.
۷. دانلود فایل توسط خود آپلودر ، دانلود فایلهای زیر یک مگابایت ، دانلودهای ناقص ، توسط ربات و هرگونه دانلود غیر واقعی و تقلبی توسط سیستم تشخیص داده خواهد شد و محاسبه و شمارش نمیشود.
۸. به حسابهای مسدود شده یا غیر فعال در آمدی تعلق نمیگیرد.حساب غیر فعال حسابی است که به مدت شش ماه لاگین نشده باشد.
۹. کلیه ی فایلهایی که آپلود میشوند میبایست مطابق با قوانین سایت و قابل بررسی باشد.در صورت درخواست آپلود گیرلز کاربر موظف به ارائه ی اطلاعات لازم جهت بررسی محتوی فایل میباشد. در غیر اینصورت به کاربر درآمدی تعلق نمیگیرد.
۱۰. آپلود گیرلز وظیفه ی خود میداند از حقوق جوانان خلاق ایرانی حمایت کند. لذا آپلود و به اشتراک گذاری نرم افزارهای ایرانی از جمله برنامه های موبایل ممنوع است و درآمدی نخواهد داشت.
۱۱. ایجاد اکانت های متعدد و تودرتو غیرمجاز می باشد .